Problem z używaniem tamponów

Witamgłupio mi o tym mówić ale wczoraj trochę popiłam wiem że się myłam i zazwyczaj podczas miesiączki zakładam tampon , dziś rano stwierdziłam że nie ma tamponu no i mam dylemat czy go wczoraj założyłam. Szczerze mówią przekonana jestem że tak , no ale tak jak pisałam byłam podcięta więc może jednak nie. Próbowałam sięgnąć na całą długość palca i nie wyczuwam.Krwawienie ustąpiło choć to 3 dzień cyklu. Na co powinnam zwrócić uwagę, jest wekend więc nie mam nawet o czym myślec żeby iść do lek

Lek. Marta Gryszkiewicz

Może się Pani w każdej chwili zgłosić na IP szpitala w którym jest oddział ginekologiczny. Jeśli brak będzie krwawienia, a tampon faktycznie znajduje się w pochwie,może dojść do poważnej infekcji i powikłań. Sugeruję skonsultować się w poniedziałek z ginekologiem.