Problem z wydalaniem kału po zabiegu usunięcia krwiaka odbytu

Witam jestem po zabiegu krwiak odbytu było to w piątek. Od tego czasu nie wydalalem kału będąc na kibelku bo czułem że mi się chce i próbując wydalalem z siebie skrzepy i krew pyt nie jest czy to jest normalne??

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć , można zgłosić się do lekarza wykonującego zabieg