Problem z zajściem w ciążę po odstawieniu plastrów Evra

Witam moje problemy zaczęły się 1,5r temu kiedy to po odstawieniu plastrów Evra nie odzyskałam miesiączki aż do teraz.Lekarz gin zapisał mi Duphaston pozniej Luteine jednak miesiaczka sie nie pojawila.Wczoraj po USG zauwazyl w jajnikach sporo pęcherzyków i stwierdzil ze mam PCOS.Robiłam badania hormonow TSH:2,646 FSH:5,55 LH:1,89 Estradiol:23,69 Progesteron:0,3,Prolaktyna:6,19,Teststeron:22,02.Gin Zapisał mi Qlaira na 6m-c ale mam watpilowosci bo chce zajsc w ciaze Co pani sądzi o moim przypadku

Renata GrzechociĹska

Nie podała Pani dnia cyklu, w którym zostały wykonane badania oraz jednostek w jakich podane są wyniki. Proponuję przedyskutować tą kwestię ze swoim lekarzem ginekologiem.