Kobieta , 21 lat Witam, Od dluzszego czasu mam problem z zaparciami, dodatkowo ostatnio szybko sie mecze, czesto robi mi sie slabo i niedobrze (ale nie wymiotuje), ponad to co jakis czas lapie mnei "skurcz" prawego oka (nosze okulary, jestem krotkowidzem), dodatkowo bole miesni,sennosc i wahania nastrojow. Zastanawiam sie do jakiego lekarza i czy w ogole powinnam sie zglosic. Moze znajdzie Pan/i jakas "wstepna diagnoze". Bede wdzieczna za pomoc Dodam jeszcze,ze przytylam ok.4 kg (zero zmian w zywieniu)
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • OkulistykaOkulistyka jest działem medycyny zajmującym się badaniem, wykrywaniem oraz leczeniem chorób oczu. Najnowsze metody operacyjne w okulistyce pozwalają na korektę wielu uciążliwych wad. Laserowa korekta wzroku umożliwia przywrócenie ostrości widzenia zarówno u krótko-, jak i dalekowidzów.
  • Ból oka – Ból oka, jeżeli się pojawi, powoduje bardzo duży dyskomfort naszego życia. Oczy są jednymi z najważniejszych narządów zmysłu. Narządy te, mimo iż ogromnie skomplikowane, są odpowiedzialne za odbieranie wrażeń wzrokowych w bardzo różnych warunkach. Narząd wzroku składa się z gałki ocznej i aparatu ochronnego.