Problem z zaparciami, szybka męczliwość, senność

Witam, Od dluzszego czasu mam problem z zaparciami, dodatkowo ostatnio szybko sie mecze, czesto robi mi sie slabo i niedobrze (ale nie wymiotuje), ponad to co jakis czas lapie mnei "skurcz" prawego oka (nosze okulary, jestem krotkowidzem), dodatkowo bole miesni,sennosc i wahania nastrojow. Zastanawiam sie do jakiego lekarza i czy w ogole powinnam sie zglosic. Moze znajdzie Pan/i jakas "wstepna diagnoze". Bede wdzieczna za pomoc Dodam jeszcze,ze przytylam ok.4 kg (zero zmian w zywieniu)

Witam. Należy zażywać Mg z wit B6 oraz błonnik lub jeść otręby. Poprawi się perystaltyka. Pozostałe objawy jeżeli nie ustapia szybko do 7 dni zalecam wizytę u internisty. Pozdrawiam serdecznie