Problem z zawrotami głowy, bólami promieniującymi na czoło po potylicę

Witam, mam 18 lat i od ponad dwóch lat borykam się z zawrotami głowy, bólami promieniującymi po czoło po potylicę. Byłam u neurologa miałam robione 2x EEG i wynik wporządku, byłam u psychologa wykryło mi zaburzenia w koncentracji, skupieniu uwagi na co lekarz powiedział że mam małe braki ale można je uzupełnić. Miałam robione badanie RTG i również wyszło pozytywnie. Co to może być? nie mogę normalnie funkcjonować,gdyż szybsze poruszanie głową sprawia, że mam zawroty głowy oraz miewam bóle.Pomocy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem patologii w obrębie błędnika. Sugeruję ocenę laryngologiczną. Skierowanie do specjalisty uzyska Pani od lekarza POZ.