Problem ze spóźniającym się okresem a wahania nastroju, depresja i niski poziom libido

Mam problem ze spóźniającym się okresem.W styczniu tego roku byłam w szpitalu,w badaniach wyszło wszystko w ok. Od 2 mc spóźnia mi się okres 3-5dni. W tym miesiącu już minęło 13 dni i okres się nie pojawił. W ciąży nie jestem. Co może być przyczyną? Wszystkie hormony w styczniu były ok. Na co zwrócić uwagę w badań/u lekarza? Dodam że mam duże wahania nastroju ostatnio, depresje, i bardzo bardzo niski poziom libido a od roku jestem mężatką co mnie niepokoi. Czekam na odpowiedź i pomoc. AgnieszkaB

Dzień dobry,

Proszę udać się do psychoterapeuty na osobistą konsultacje, które mogą zakończyć się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w IPiN (w ramach NFZ), Ośr. Rasztów (prywatnie).