Problemy szkolne u 10-latka

witam,jestem mama 10 letniego Antosia. Zaczęły się w tym roku problemy w szkole.Panie mówią że Antek zadaje pytania czasem kilka razy te same. Nie rozumie poleceń. Wcześniej się to raczej nie zdarzało. Bardzo sie martwie jestesmy wzywani do nauczycieli bo jest to coraz bardziej widoczne.Jak mogę mu pomóc?

Dzień dobry,

Proszę udać się do Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży, celem zdiagnozowania przyczyn zmiany zachowania syna.