Problemy z miesiączką po stosowaniu Luteiny

witam, mialam problemy z okresem (prawie rok bez miesiaczki), od roku stosowalam luteine na regulacje cyklu, miesiaczke mialam srednio w 25-27 dniu cyklu, wspolzylam z chlopakiem bez zabezpieczenia w 24dc dzisiaj jest 30dc i nadal nic, najwaziejszym aspektem jest to ze zapomnialam w 16dc wziac luteine i odstawilam ja w tym miesiacu by organizm zaczal pracowac bez hotmonow, czy istnieje ryzyjo ciazy?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, istnieje taka możliwość i w celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży zalecam wykonanie testu ciążowego oraz ewentualne udanie się do ginekologa celem ogólnej konsultacji Pani stanu zdrowia. Pozdrawiam