Problemy z miesiączkowaniem u 21-latki

Witam serdecznie mam 21 lat od pewnego czasu mam problem z miesiaczkowaniem nieraz zdarza sie ze nie mam dwa miesiace... bylam juz u trzech lekarzy ale kazdy stwiedzil ze to normalne dlatego ze jestem chuda i drobna... ale mi sie wydaje ze to nie jest normalne.. czy powinnam porobic badania a jak tak to konkretnie jakie? bardzo prosze o odpowiedz Aśka

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, może się Pani udać do lekarza endokrynologa ginekologa celem wykonania badań w tym TSH i panelu hormonów płciowych i sterydowych. Pozdrawiam