Problemy z nawiązaniem kontaktu ze spotkanymi ludźmi

Od 2 miesiecy sprzatam klatki schodowe i meczy mnie fakt ze nie umiem zagadac do osob ktore widze codziennie czuje pustke i nic na mysl mi nie przychodzi tylko dzien dobry mowie zle sie jakos tak czuje z tym meczy mnie to ze pomysla ze jestem dziwna i ze nie umiem rozmawiac

Trudności w relacjach społecznych mogą wynikać z różnych powodów- przykrych doświadczeń, niskiego poczucia własnej wartości i samooceny, zaburzeń osobowości itp. Zachęcam do zgłoszenia się do psychologa i przyjrzenia źródłom problemu. To umożliwi poradzenie sobie z nimi.

Witam Panią,
może warto w tak niekomfortowej sytuacji , którą Pani opisuje, porozmawiać z psychologiem osobiście i poszukać źródeł problemów i sposobów usunięcia opisywanych przez Panią trudności.
pozdrawiam
A.Aleksandrowicz