Problemy z połykaniem na podłożu psychologicznym

witam pisałam juz dziś do państwa że mam problemy z przełykaniem być może podłoże psychologiczne. jak długo mogę nie jeść poniewaz wczoraj zjadłam pół kromki (udało się) dziś to tylko sok z buraka i marchewki. nie wiem jak długo tak wytrzymam bez jedzenia. co robić

Proszę jak najszybciej zgłosić się na terapię. Być może Pani stan jest na tyle ciężki (a na to wygląda, skoro nie je Pani od wczoraj), że niezbędna jest hospitalizacja. Bardzo proszę albo podjąć się spożycia posiłku, albo (jeśli ma Pani ku temu opór) zgłosić się do szpitala i opisać swój problem przed prawdopodobnym przyjęciem na oddział.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTYa i u lekarza....pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie czekać i skorzystać z hospitalizacji, gdzie zespół specjalistów podejmie odpowiednią dla Pani diagnostykę i leczenie.

Serdeczności i pomyślności Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com