Problemy z poruszaniem się w 33. tygodniu ciąży

Witam jestem w 33 tygodniu ciąży od tygodnia mam problemy z poruszaniem się spowodowane bólem, najpierw myślałam że to ból mięśni niestety każdego dnia ból się nasilał. Boli mnie kręgosłup i strasznie kości miednicy, uczucie jakby ktoś mi je rozrywał. Nie mogę chodzić, każdy wysiłek w postaci uniesienia nogi, zmiany pozycji nawet siedząc czy leżąc jest strasznie bolesny. Dodam iż przez cały okres ciąży byłam aktywana i jestem osobą odporną na ból, ale niestety nie wiem co robić. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.