Problemy z równowagą i odurzeniem

Witam od jakiegoś czasu mam spore problemy z równowaga i odurzeniem Nie są to zawroty glowy. Rezonans głowy wykazał naczyniowa w mozdzku ale neurolog nie wiąże tego z tym, ponieważ mam go od urodzenia Pytanie jaki wpływ może mieć na to nerwica lub podniesione ciśnienie (140/75) Dodam że wszystko mija w pozycji leżącej . Mecze się z tym już ponad rok z tym,że na początku zdazalo się to sporadycznie,a teraz to już cały czas. Lekarz rodzinny wysyła mnie do psychologa, ponieważ wiąże to z ner

Proszę zasięgnąć porady ortopedy (być może ucisk na kręgi szyjne powoduje takie objawy). Jeśli wizyta nie wskaże fizjologicznych zaburzeń, proszę udać się na konsultację psychologiczną. Pozdrawiam