Problemy z wypróżnieniem po zastosowaniu leku Lorazepam

Dzien Dobry Moja zona jest chora na nowotwor jasnokomorkowy nerki z przerzutami. Od wtorku zona zazywala lorazepam na uspokojenie a od czwartku rano zaczely sie bole w dole brzucha i zaparcia. Nie jest to ciagly tylko pojawiajacy sie silny rozpychajacy bol brzucha, jest nadety. Nie moze sie wyproznic do dzisiaj mimo ze zazyla tabletki na rozwolnienie Nie moze tez jesc co powoduje wieksze oslabienie. Czy to lekarstwo moze powodowac takie objawy i miec takie skutki uboczne. Prosze o porade Robert

Proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym dotychczas , ja na odległość W-wa-Kalwaria Zebrzydowska , bez zbadania pacjentki , nie jestem w stanie powiedzieć nic konkretnego , NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET , zż