Problemy z zatokami i przytkany nos

Od miesiąca mam problem z zatokami, nos jest lekko przytkany ale wydzielina spływa mi po tylnej ścianie gardła.Lekarz zalecił mi pronasal, hitaxę. Badania krwi wyszły dobrze, RTG zatok nic nie wykazało. Niestety w ostatnim czasie doszło uczucia zatkania w okolicy klatki piersiowej i uczucie odbijania po zjedzeniu dosłownie wszystkiego czy napiciu się wody. Skojarzyłam to ze zgagą i biore 2 dni Anesteloc max i jeszcze alugastrin. Niestety te dolegliwości nie ustępują.Boje się że uduszę się....

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.