Problemy ze snem podczas pracy na trzy zmiany

Witam mam taki problem który jest może głupi i banalny ale dla mnie jest bardzo poważny i doprowadza mnie do płaczu chodzi o to że pracuje na 3 zmiany i właśnie wtedy mam bardzo poważny problem. Ze snem włącza mi się blokadą na spanie cała się trzęse i boli mnie żołądek a potem muszę iść do pracy i bardzo się mecze i tak powstaje takie błędne koło normalnie śpię bez problemu i rytmu pracy nie mogę zmienić proszę się tylko nie śmiać i nie mówić o mnie rozhisteryzowana baba błagam o pomoc

Witam,
może dobrze byłoby odwiedzić specjalistę, który pomoże pani ustalić, co jest bezpośrednią przyczyną takiego rozchwiania rytmu dobowego. Jest to dość poważny problem, więc radziłabym zasięgnąć porady specjalisty lub wręcz rozpocząć psychoterapię.
Pozdrawiam