Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 8 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ciągłe myślenie o pracy

od dwóch lat odczuwam niepokój, strach brak pewności siebie ,zmęczenie , całkowita blokada ochoty na sex , zła samoocena myślę że to może być spowodowane pracą o której ciągle myślę śni mi się po nocach , ciągła rozmowa o pracy z partnerem która doprowadza do kłótni , kiedyś się spełniałam w tej pracy ale teraz boję się do niej chodzić , ciągle wydaje mi się że wszystko robię zle mimo że daje z siebie wszystko nikt nie potrafi docenić moich starań przychodząc do domu ciągle o niej myślę
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Kompleksy, które prowadzą do depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jakie znaczenie dla rozwoju depresji mają kompleksy.

Stres organizacyjny, czyli właśnie stres pracy, "przynoszony" do domu może mieć ogromne negatywne skutki dla samej osoby która ten stres przeżywa, jak i jej najbliższego otoczenia. Proszę znaleźć trochę czasu dla siebie, robić to co przynosi Pani radość i satysfakcję, zamknąć problem pracy w pracy i wracać do domu, a nie do miejsca w którym znów mówi się o pracy. Polecam skorzystać z treningu relaksacyjnego Jacobsona (dostępny w Internecie), który pomoże się Pani zrelaksować. Ponadto polecam udać się na spotkanie z psychologiem (najlepiej nurtu poznawczo-behawioralnego, gdyż Pani problem dotyczy sfery "tu i teraz", która przede wszystkim dotyczy sposobu myślenia o sobie i otoczeniu - a tym właśnie zajmują się psychologowie poznawczo-behawioralni). Powodzenia!

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety