Problemy ze współżyciem po plastyce pochwy

dzszien dobry 3 miesiace temu mialam plastyke pochwy i krocza ,chcialam zaczac wspolzycie ale bylo to prawie nie mozliwe ,nie mozna bylo bezbolesnie wejcs ,bylam u lekarza gdzie stwierdzil ze za bardzo zostalo podszyte,i ze moge stosowac zele lub polozyc sie do szpitala i natna kolo cm i bedzie dobrze ale po ponownym wspolzyciu wiem ze za ciasno jest bardzo bo czulam jeden wielki boli nie moge sie nawet teraz dotknac ,prosze o pomoc ,nie wiem co mam robic i gdzie juz isc po pomoc dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Być może, tak jak powiedział Pani lekarz ginekolog, konieczne jest nacięcie błony śluzowej pochwy. Proszę rozważyć tego typu postępowanie oraz skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.