Promieniujące bóle pod prawym kolanem

witam serdecznie mam 44lata,od miesiąca czuje ból pod prawym kolanem oraz z prawej strony kolana który promieniuje na górną części łydki. objawy te mam np.po przebywaniu w pozycji leżącej lub siedzącej.podczas wstawania słychać psztykanie .podczas chodzenia,nawet na bieżni ból nie występuje lecz mam odczucie lekkiej opaski.proszę o pomoc.pozdrawiam robert.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wykonanie rtg stawu kolanowego oraz wizytę u ortopedy.
Pozdrawiam