Prośba o analizę wyniku rezonansu magnetycznego 22-letniej osoby

Treść: Mialam rezonans i wynik bardzo mnie zmartwil.. Lekarza mam dopiero w lutym a chce juz wiedziec co moze mi dolegac. Pierw dodam ze mam chorobe recklighausena(nie jestem pewna czy dobrze napisalam) W lewym płacie czołowym zmiana ogniskowa o wysokim sygnale T2 i FLAIR o sr. 7.5mm, ulega czesciowemu wzmocnieniu kontrastowemu obraz moze odp. O zmianie demielinizacyjnej z aktywnym procesem demielizacji SM?. Jednak nue mozna wykluczyc innego charakteru zmiany. Podobna zmiana widoczna w prawym pl

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wynik badania jest całkowicie nierozstrzygajacy charakteru powstałych zmian. Powstały one prawdopodobnie na podłożu Pani choroby, nie znam niestety jej przebiegu dotychczasowego. Zalecam konsultacje z lekarzem zlecającym badanie. Pozdrawiam