Prośba o interpretację TK głowy bez wzmocnienia kontrastowego

Witam, proszę o interpretację ,TK głowy bez wzmocnienia kontrastowego. Mózgowie bez zmian ogniskowych. Układ komorowy bez zniekształceń i przemieszczeń. Kości czaszki bez zmian. Zmniejszona objętość lewej zatoki szczękowej. Poza tym objęte badaniem zatoki oboczne nosa powietrzne prawidłowo. Pneumatyzacja i powietrzność komórek piramid kości skroniowych i wyrostków sutkowatych prawidłowa. Co to oznacza zmniejszona objętość lewej zatoki szczękowej ? Czy to coś poważnego ?

Każde badanie interpretuje się w kontekście objawów klinicznych i badania przedmiotowego pacjenta. Proszę udać się na konsultację do lekarza , który badanie TK zlecił. Ten lekarz zna historię choroby i zgłaszane objawy.
Nie jest to nic poważnego.