Co oznacza wynik TK głowy 31-latki?

Witam, proszę o interpretacje wyniku badania TK głowy z kontrastem. Struktury mózgowia prawidłowe. Nie stwierdzono obecności zmian ogniskowych ani też obszarów nieprawidłowego gromadzenia środka kontrastowego. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony. Tylny dół czaszki w normie. Kości czaszki radiologicznie bez zmian. Pianista wydzielina w zatoce klinowej. Dyskretne zmiany zapalne w sitowiu i prawej zatoce szczękowej. Poza tym uwidocznione zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne. Z góry dziękuję, pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Opis wskazuje na niewielkie zmiany zapalne zatok. Jeśli nie ma Pani żadnych dolegliwości ze strony zatok, nie stanowi to powodu do niepokoju.