Prośba o interpretację USG tarczycy u 20-letniej kobiety

Witam.Proszę o interpretacje USG tarczycy, 20-to letniej kobiety tarczyca o typowej płatowej budowie, prawidłowo położona na szyi.PP- 5,8 ml , PL-5,1 ml.Cieśn cienka.Struktura nieznacznie niejednorodna, bz. ogniskowych, echogenicznośc nierówna- cechy rozlanych zmian miąższowych.Przepływ przez miąższ tarczycy nieznacznie zwiększony ,węzły chłonne na szyi nie zmienione nie powiększone.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest łączna interpretacja wraz z wynikami badań tarczycy z krwi. proszę koniecznie uda się do lekarza endokrynologa