Prośba o pomoc w odczytaniu wyniku badania kolonoskopii jelita

Witam , bardzo proszę o pomoc w odczytaniu wyniku badania kolonoskopii jelita : - esica: Adenoma tubulovilosum. LG dysplasia. - Mucykarmin: Adenoma tubulovilosum. LG dysplasia. - odbytnica: LG dysplasia. Proctitis chronica non activa. - Mucykarmin: LG dysplasia. Proctitis chronica non activa. I- szary polip śr. 1,5cm II- droibne szare wycinki

Piotr Pilarski

Esica: gruczolak cewkowo-kosmowkowy dysplazja niewielkiego stopnia. Odbytnica: przewlekłe zapalenie śluzówki błony odbytnicy nieaktywne. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.