Prośba o wytłumaczenie opisu RTG klatki piersiowej

Witam.Mam ogromną prośbe proszę mi wytłumaczyć opis rtg klatki piersiowej.Linijne zaciemnienie w obu dolnych polach płucnych-cienie niedodmy płytkowej.Poza tym pola płucne bez zmian ogniskowych.Poszerzenie cienia wnęki lewej-naczyniowe?węzłowe?Cień serca i aorty wielkości w normie.Jamy opłucnowe wolne od płynu. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Być może konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki.