Prośba o zinterpretowanie wyniku na boreliozę

witam,proszę o zinterpretowanie tego wyniku na boreilozę IgG(ICD-9:S21)4.11metodąELFA.Chcę nadmienić ze 2razy leżałem na klinice,byłą poprawa ale znowu się fatalnie czuję:bóle wędrujące stawów-koloana-łokcie,dreszcze,uczucia zimna

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedziec. Proponuję udac się do lekarza reumatologa, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.