Proszę o interpretację wyników - LUC

Kobieta, 39 lat. Od dwóch lat mam menopauzę. W zasadzie czuję się dobrze, nie przyjmuję hormonalnej terapii zastępczej. Od pewnego czasu mam bóle kości, stawów, a może mięśni - już sama nie wiem. Oto moje wyniki badania krwi, podaję tyko te, które nie mieszczą się w normach: leukocyty - %monocytów 3,2 %, LUC 3,9, LUC 0,21, HEMATOKRYT 36,3, MPC 27,1 - wskaźnik aktywacji płytek. Z góry dziękuję za interpretacje wyników.
ponad rok temu

Aby prawidłowo zinterpretować wyniki, konieczne jest podanie całej morfologii. Wstępnie, wyniki te nie przedstawiają istotnych zaburzeń.