Proszę o interpretację wyników RTG u 52-latki

Witam ! Proszę o interpretację wyników RTG : lewostronne spłycenie lordozy szyjnej.wyostrzenia krawędzi C5-C6, dyskretne wyostrzenia w stawach hakowo kręgowych C5-C6.Dwupoziomowa dyskopatia C5C6C7z niewielkimi. Wtórnymi zmianami zwyrodnieniowymi.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Świadczy to zmianach zwyrodnieniowych w stawach kręgosłupa. Radziłbym udanie się do ortopedy w celu leczenia tych zmian. Pozdrawiam.