Proszę o interpretację wyników testu obciążenia glukoza 75mg

Proszę o interpretację wyników testu obciążenia glukoza 75mg. Glukoza na czczo 78mg ( normy 70-90) Po 1h- brak wyniku, po 2h- 73 mg ( norma <140mg) Insulina na czczo 2,70 um ( norma 3.00-25,00) Po 1h-15,00 um po 2h 14,50 um Mam problem z waga i trądzikiem. Prowadzę dietę od 4 lat oparta o tabelę niskiego IG, w ciągu 3 lat spadek wagi o 19 kg. Nagle w 4 roku diety coś się zmieniło i zaczęłam tyc. W ciągu 6msc mimo diety i cwiczen, wzrost wagi o 10kg. Cellulit dosłownie wszędzie, na łyżkach, udach, ramionach i barkach. Czy moja insulina nie jest zbyt niska ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wyniki są w normie. Radziłbym jednak swoje dolegliwości [problemy z masą ciała] skonsultować z endokrynologiem.