Proszę o interpretację wyniku USG piersi

Dzien Dobry.Rok temu bylam na usg piersi wyszly ze mam torbiele od 2 do 8 mm na kazdej po 3 4.codziennie piersi bola czasem ból jest kujacy bardzo niedozniesienia.Powtórzyłam usg tydzień temu o to wynik : Piersi o budowie tuszczowo -gruczolowej.zmiany włukniste na podscielisku.prawej piersi na godzinie 1 torbiel 5mm o gestej tresci.w prawej piersi na godzinie 11 zmiana ogniskowa 10na 8 mm moze odpowiadac FA lub torbieli o gestej tresci.zmiany patologiczne brak węzły ok.Czy mogą te torbiele zmienić sie w nowotwór

Szanowna Pani, torbiele na ogół nie mają potencjału do złośliwienia. Proszę poddawać się okresowej kontroli.