Interpretacja wyniku biopsji piersi

Witam,

mam 26 lat i jestem mamą półrocznej Juleńki. Wczoraj poszłam do lekarza, ponieważ pod prawą pachą w pobliżu piersi znalazłam guza. Lekarz skierował mnie na oddział onkologii. Wykonano mi tam biopsję cienkoiglową i USG, na którym była zmiana mająca 1/1,5 cm. Lekarze między sobą mówili, że może to być "b5" ale nie chcieli mi wytłumaczyć co to znaczy. Usłyszałam, że wszystkiego dowiem się jak otrzymam wyniki 12-10-2010. Proszę o wcześniejsze wyjaśnienia. Bardzo się boję.

Dziękuję.

Witam serdecznie.

Myślę, że ostatecznie wszystko się wyjaśni po otrzymaniu wyniku biopsji. Byłabym ostrożna z interpretacją czegoś co nie zostało ewidentnie powiedziane. B5 - w kategorii oceny biopsji oznacza raka złośliwego.
Proszę jednak nie denerwować się na zapas - takie rozpoznanie w Pani wieku jest rzadko spotykane.

Pozdrawiam serdecznie