Proszę o sprawdzenie moich wyników

Od jakiegoś czasu mam lekkie zawrót i bóle głowy. Zrobiłam badania morfologie: WBC-8,6 LYM-33,4 RBC-4,16 MON-3,1 HGB-11,5 GRA-63,5 HCT-37,2 PLT-366 PCT-248 MCV-89 LYM-2,8 MCH-27,8 MON-0,2 MCHC-31,1 GRA-5,6 RDW-12,8 MPV-6,8 PDW-14,8 TSH-1,587 OB-40 Moja p. doktor stwierdziła, że wszystko ok, jednak niepokoi mnie wynik ob.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

W morfologii krwi jedynym odchyleniem jest dość niskie stężenie hemoglobiny. Pozostałe parametry nie budzą zastrzeżeń. Prawidłowa jest także wartość TSH.

OB jest niespecyficznym wskaźnikiem stanu zapalnego. Bez dokładnego zbadania pacjenta i analizy ewentualnych badań dodatkowych nie można ustalić przyczyny jego wzrostu. Więcej informacji na temat OB znajdzie Pani w artykule, do którego link podaję poniżej:
http://portal.abczdrowie.pl/ob-crp-czujnik-choroby

Jeśli dolegliwości (bóle, zawroty głowy) występują już od dłuższego czasu, powinna zgłosić to Pani lekarzowi pierwszego kontaktu, który po zbadaniu Pani, skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty (laryngologa/neurologa).

Pozdrawiam i życzę powodzenia.