Przechowywanie leku Nystatyna

Witam. Wczoraj ok. godz. 11 kupilam proszek nystatyna i dopiero dzis zorientowalam sie ze proszek tez musi lezec w lodowce. Wlozylam go ok. Godz. 13:30. Czy lek jeszcze moge przyrzadzic i bedzie mial swoje wlasciwosci czy lepiej kupic nowy? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zapoznać się z ulotka. Jeżeli jest wpisany czas w jakim może lek być przechowywany bez lodówki to ok. Jeżeli nie ma takiego czasu to proszę koniecznie kupić następne opskowanie