Przegryzanie leku Zomiren

Endokrynolog zapisała mi lek Zomiren 0,25 mg , kazała brać po pół tabletki , czytałam że tego leku nie wolno przegryzać , czy to prawda ? czy mogę nadal zażuwać po pół tabletki ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Sądzę że chodzi o to ze nie można go przegryzac w sensie w ustach ale dzielić można. Jeżeli ma Pani wątpliwości Proszę udać się do lekarza rodzinnego.