Przelewanie w żołądku i uciskanie w okolicy mostka

Od pewnego czasu zdarzają mi się "bulgotania" w żołądku, tak jakby żaby w stawie. Zdarza się to coraz częściej. Towarzyszy temu uciskanie w okolicy mostka. Najczęściej zdarza się to wieczorem. Co to może być? Czy to może być związane z jakimś posiłkiem? Nie towarzyszy temu ani nieprzyjemny zapach z ust, ani biegunka.

Witam. Opisane objawy mogą wiązać się z chorobą wrzodową żołądka/dwunastnicy. Sugeruję wizytę u lekarza POZ który wdroży odpowiednie leczenie.