Przemęczenie a miesiączka co dwa tygodnie

Witam, mam miesiączkę co dwa tygodnie, już po raz trzeci pod rząd mi się to zdarzyło. Czy może być to spowodowane złym samopoczuciem i zmęczeniem? W czasie wakacji dużo pracowałam i od pewnego czasu ciągle jestem zmęczona. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie, z pewnością sam stres nie jest odpowiedzialny za takie zmiany. Wskazana konsultacja ginekologiczna oraz kontrolne badania w ramach poradni POZ - badanie ogólne, podstawowe badania krwi i moczu.