Przenoszenie ciąży i poród po terminie

Dzień dobry mam termin porodu wyznaczony na 27-.12 mąż chce żebym się położyła wcześniej w szpitalu i urodziła dziecko po Nowym Roku czy to zagraża mi w jakiś sposób, czy jest możliwe? Jestem po 1 cesarce, teraz też pewnie będzie bo było brak postępu porodu, szyjka nie rozwierała się

Lek. Tomasz Budlewski

wątpię aby dziecko też tak chciało, to zależy od wielu czynników.