Przepuklina pępkowa a poród naturalny

W dzieciństwie miałam przepukline pepkowa miałam robiony zabieg w sumie dopiero teraz się o tym dowiedziałam od mamy jestem w ciąży 36 tc jak się pytali o operacje ginekolog czy anastezjolog to powiedziałam ze nic takiego nie miałam czy to coś złego i powinnam powiedzieć jak jeszcze zdaze? Będę rodzic naturalnie czy jest jakieś ryzyko

Witaminy w ciąży

Z psychologicznego punktu widzenia na pewno warto o tym powiedzieć- po informacji zwrotnej od lekarza, będzie się Pani czuła pewniej i spokojniej, a to z kolei zwiększy Pani komfort porodu.

Witam, należy informować lekarza o tym co się wydarzyło w życiu, niezależnie od tego że to było dawno temu. Lekarz sam zadecyduje czy to jest ważne czy nie. Natomiast należy być zawsze dobrej myśli. Życzę szczęśliwego rozwiązania. Pozdrawiam