Przepuklina pooperacyjna nad pępkiem a jazda na rowerze stacjonarnym

Dzień Dobry, Mam przepuklinę pooperacyjną jeszcze nie zapisałem się na zabieg. Chciałbym się zapytać czy można z tą przepukliną jeździć na rowerze stacjonarnym.? Przepuklina jest umiejscowiona nad pępkiem. Niedawno przeszedłem infekcję nieco trochę podrosła długość 2,5 cm. Dawno bym się chciał pozbyć przepukliny ale boje się znieczulenia ogólnego. Pozdrawiam.

Każdy wysiłek z napinaniem brzucha będzie niewskazany w Pana przypadku. Od Pana techniki jazdy zleży czy się Pan spina na rowerze. Przepuklina się powiększa i powinien Pan jak najszybciej udać się do chirurga w celu umówienia terminu zabiegu, gdyż może to być bardzo groźne dla Pana. Znieczulenia nie powinien się Pan bać, ono jest niezbędne żeby przeprowadzić zabieg.