Przerost prawego gruczołu piersiowego u 16-miesięcznego dziecka

Moja 16miesięczna córka na przerost prawego gruczołu piersiowego. Na USG widoczny jest guzek wielkości 3cm na ok. 2cm. Dodatkowo na prawym jajniku jest hypoechogeniczna struktura o średnicy 15mm. Badanie moczu, morfologia, prolaktyna, TSH w normie. FSH 3,15 , LH<0,100 , Estradiol < 5,00. Proszę o pomoc bo kolejna wizyta u endokrynologa dopiero za 2 tygodnie.

Trudno jest komentować te wyniki bez całościowego obrazu stanu dziecka i innych wyników, niemniej jednak konieczna jest dalsza diagnostyka. W przypadku braku innych objawów u dziecka nie widzę problemu w doczekaniu do następnej wizyty za tydzień-dwa