Przewlekła biegunka i nudności u dziecka

Witam. Od jakiegoś tygodnia moja córka ciągle ma biegunkę. Bolą ją stawy i kręgosłup, to bardzo przeszkadza jej w zajęciach szkolnych [mam przeczucie, że to może być ze sobą związane]. Lekarz u którego byłyśmy,nic nam nie powiedział, jedyne co przepisał to środki na grypę żołądkową, ale biegunka nie ustaje. Córce ciągle jest nie dobrze, choć nie wymiotuje. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się ponownie do lekarza. Powiedzieć także o swoich obawach. Być może warto byłoby udać się z dzieckiem do psychologa.