Przeziębienie od dwóch miesięcy

Witam! od 2 miesiecy jestem caly czas przeziebiona, meczył mnie kaszel bardzo silny przez dluzszy czas, kaszel powodowal dusznosci oraz wymioty. okazało sie ze mam zapalenie oskrzeli, dostałam antybiotyk clarithromycin 500mg. po antybiotyku nie czuje już charczenia w klatce piersiowej ale kaszel w dalszym ciagu silny mam. Prosze o porade.

wskazane są natomiast leki przeciwkaszlowe, środki regenerujące śluzówkę oskrzeli ewentualnie sterydy wziewne