Przezroczysty śluz a regularne miesiączkowanie

witam, mam pytanie, otóż mam regularne miesiączki jednak zauważyłam iż ostatnio, jakoś od może 5 miesiączek, macica się dłużej oczyszcza. Znaczy miesiączka się kończy 6,7 dnia, a przez kolejne 3, 4 dni czasem poleci już ciemniejsza krew, az do dnia owulacji, miesza się wtedy z przeźroczystym śluzem, czy powinnam się niepokoić? dodam ze nie ma ona zadnego zapachu

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeżeli doszło do zmiany charakteru krwawienia, wskazana jest konsultacja lekarska w celu wyjaśnienia przyczyny. Zalecam wizytę u lekarza ginekologa. Pozdrawiam.