Przyczyna ulewania u 6,5-miesięcznej córki

Witam.mam 6,5 miesięczna córeczkę i juz od pierwszych miesięcy bardzo mocno mi chlustala po jedzeniu.od lekarza dowiedziałam sie,ze moze tak byc do 6 miesiąca,ale mala nadal ulewa.faktycznie dużo mniej i bardziej jest to ulewanie niż chlustanie ale problem nie zniknął. Mala jest bardzo aktywna w ciagu dnia-raczkuje,siada,wstaje. Czy to moze byc tego przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele i sądzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.