Przyczyny silnych bóli nerek u 24-letniej osoby

Panie doktorze miewam dosć czeste bóle nerek a mianowicie raz mnie z jednej strony raz zdrugiej boli ból jest dość silny .Raz sie zdarzyło ze bolały mnie całe plecy ze się nie mogłem podniesć to je wygrzałem i ból ustapił ale powraca dosć czesto. Druga sprawa to ból w okolicy prawego żebra o raz lewego na przemian w róznych odstepach czasu doszły mnie słuchy ze ten po lewej poze być trzustka po prawej to watroba. Z góry dziękuje za odpowiedż i pozdrawaiam.

Szanowny Panie,
Przyczyn może być wiele. Nie sposób na podstawie takiego opisu podać jednoznaczną przyczynę. Może to być np. kamica układu moczowego. Należy wykonac przede wszystkim badanie moczu i USG. Dalsze decyzje podejmie lekarz.
z poważaniem,
J.Zachwieja