Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych Azalia a konieczność 7-dniowej przerwy

witam bardzo prosze o pomoc biore juz prawie rok czasu tabletki azalia i postanowilam zrobic sobie przerwe 7dniowa lecz nie dostalalm caly czas miesiaczki i czy moge zabrac tabletke wczesniej czy musi byc ta przerwa 7dniowa bardzo prosze o szybka odpowiedz.pozdrawiam

Można rozpocząć kolejne opakowanie. Jeśli błona śluzowa jest choć trochę odbudowana, to najwyżej pojawi się niewielkie krwawienie za kilak dni. Jeśli nie będzie nic, to znak, że cykl jest mocno wyhamowany.