Przypadkowe zażycie dwóch tabletek antykoncepcyjnych w 6. dniu zażywania

Witam, 6 dnia zażywania tabletek przez przypadek zazylam 2 tabletki( sobota). Miałam dodatkowe opakowanie wiec dzisiaj( niedziela) zazylam ta brakująca. Dokończę zatem blister tak jak powinno byc. Czy moze mi sie przesunąć przez ta pomyłkę okres? Albo czy mogą byc jakieś inne konsekwencje? Błagam o szybka odpowiedz

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jednorazowe przyjęcie podwójnej dawki nie niesie ze sobą konsekwencji. Ewentualnie łagodne działania niepożądane jak nudności, obniżone libido.

Pozdrawiam.