Przyrost bHCG a szanse na ciążę

Witam. Mam problem z przyrostem hcg. 28.07 wynik 27.2 po 4 dniach tj 01.08 wynik 68.1 (przyrost o ok. 58% co 48h) po dwóch dniach tj 03.08 150,0 (przyrost o ponad 120%) po tym przyroscie zaczęłam się cieszyć, jednak dziś odebrałam kolejny wynik 489.8 czyli znów słabe 60% co dwie doby. Na usg nic nie widać nie miałam regularnych miesiączek ostatnia miałam w kwietniu. Jakie mogą być przyczyny różnych wzrostów bhcg ?.i jakie są rokowania dla tej ciąży? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtórzyć badanie i koniecznie udac się do lekarza ginekologa.