Pulsujące bóle w karku przy gorączce

Mam pytanie. Otóż miałem gorączke 38 stopni przez jeden dzień w sumie nic szczególnego. Wziałem syropy rozgrzewające i przeszło. Zaś na drugi dzień pojawił mi się pulsujący ból w karku. Nie chciał przejść. Potem ból sie nasilił i nie bolał mnie już kark tylko lewa ręka i przy lewej łopatce. Gdy wziałem proszek przeciwbólowy ból pulsujący minał zaś po 3 godzinach znów zaczął mnie boleć tylko że w lewej ręce i to był ostro pulsujący ból dopiero mocniejszy lek przeciwbólowy pomógł. Z góry dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć oraz zalecić odpowiednie badania weryfikujące wstępną diagnozę. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.