Pulsujące bóle głowy, nudności, senność, ból klatki piersiowej, sztywnienie karku i drżenie mięśni

Lekarz "rodzinny" stwierdził że nic się nie dzieje i nie trzeba reagować.Objawy które mi dokuczają to- pulsujące bóle głowy z części potylicznej, zawroty, nudności, ataki senności nie do opanowania.Ból klatki piersiowej, ból pleców,sztywnienie karku, liczne napięcia "drgania" mięśni w różnych miejscach ciała i o różnym nasileniu. MRi+amgio głowy, ekg haltera, morfologia,jonogram, tarczyca, glukoza,echo serca,ciśnienie-w normie.Lekarze rozkładają ręce a ja od kilku lat się męczę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku gdy wykluczono organiczne przyczyny dolegliwości to warto sprawdzić czy występujące objawy nie mają podłoża psychogennego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty psychiatry, który wdroży odpowiednie postępowanie.